MASAÜSTÜ’NÜN KARİYER DÜNYASI

Masaüstü Kırtasiye, bir Mopak Grup şirketidir.

MOPAK GRUP olarak 1926’dan bu yana değişen ve gelişen yapımızın, yeni teknoloji ve pazarların yanı sıra insan kaynaklarına da yatırım yaparak güçlendirmeye devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana, uzun yıllardır emek vermeye devam eden deneyimli, uzman çalışan ve yönetici kadromuz ile birlikte, bu eğlenceli ve renkli hayatı daha da zenginleştiren genç yetenekleri bünyemize katarak sürekli gelişim politikamızı insan kaynaklarında da uygulamaktayız.

MOPAK GRUP olarak stratejik hedefleri baz alıp, tüm çalışanlarımızın görev tanımlarına uygun hedef ve yetkinliklerini belirliyoruz.

Şirket içi ve dışı eğitim programları, bireysel rotasyon ve iş zenginleştirme olanakları, yatırım projeleri ve komite çalışmaları ile çalışanlarımıza çeşitli kariyer olanakları sağlıyoruz. Performans değerlendirme süreci ile de Masaüstü Muzip Kırtasiye’ nin muzip çalışanlarının verimliliğini ve başarılarını kariyerleri doğrultusunda destekliyor ve iyileştirme alanları için eğitim/gelişim planları oluşturuyoruz.

Muzip dünyamızın bir parçası olan çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğine özel önem vermekle beraber her çalışanımızın işe girdiği günden itibaren iş güvenliği konusunda alması gereken önlemler ile ilgili eğitimler veriyor ve iş ortamında bu konuda sürekli iyileştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Adil ve standartlara dayalı olan ücret sisteminde, piyasa koşullarına uygun ücretlendirme ve yan olanakların yanı sıra performansa dayalı ödüllendirmeler de yapmaktayız.

Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak amacıyla yıl boyunca çeşitli etkinlikler düzenliyor, çalışanlarımızın oluşturduğu hobi kulüplerini destekleyen aktiviteler yaparak iş hayatının monotonluğunu eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

MUZİP DÜNYA’NIN KARİYER OLANAKLARI

MOPAK olarak sektördeki güçlü marka imajımızı, köklü deneyimimizi ve sahip olduğu uzmanlığımızı geleceğe taşıyabilecek, kurum kültürüne hızla uyum sağlayıp gelişime ve değişime açık, eğlenceli ve renkli dünyalar yaratabileceğine inanan çalışmaları ile farklı dünyalar oluşturabilecek adayları bünyemize katarak büyümeye devam ediyoruz.

Seçme ve yerleştirme sürecinde adaylarımızın yetkinliklerini ve potansiyelini öncelikli olarak değerlendiren şirketimiz, deneyimli çalışanlarının yanı sıra, kariyer hayatına yeni başlayacak potansiyeli yüksek muzip gençlere de kariyer ve gelişim olanakları sağlıyor.

MOPAK olarak insan kaynakları politikası gereği, tüm açık pozisyonlarda öncelikle kendi bünyemizde çalışanlarımızın yetkinlik envanterini tarıyor ve uygun aday olması durumunda, iç transfer ve terfi olanaklarını değerlendiriyoruz. İç işe alıma uygun aday olmaması durumunda, dış işe alım sürecini çeşitli ilan ve kanallarla başlatıyoruz.

İş başvurularınızı internet ilanlarımız ve web sitemiz üzerinden veya doğrudan İnsan Kaynakları departmanımıza yapabilirsiniz. Başvurular, uzmanlarımız tarafından açık olan pozisyonlar için önceden belirlenmiş kriterlere göre ön elemeden geçirilerek kriterlere uygun muzip adayları görüşmeye çağırıyoruz.

KARİYERİNE MUZİPLİKLE BAŞLA!

MOPAK Grup genelinde okullardan zorunlu staj kapsamında veya İŞKUR tarafından resmi olarak yönlendirilen stajyerleri Masaüstü Kırtasiye Dünyamıza davet ediyoruz.

İş Başvurularınız İçin: ik@mopak.com.tr

Açık Pozisyon Detayı için Tıklayın

Kategoriler
Çocuk

Rengarenk dünyalara yolculuk…

Ürünleri İncele
Genç

Kırtasiyenin eğlenceli hali…

Ürünleri İncele
Profesyonel

İş hayatının stresine tebessüm katanlar…

Ürünleri İncele