Bize Dair

Masaüstü’nde Neler Var?

Yaratıcı fikirlerin çıktığı bir beyin fırtınası, çok verimli geçen bir toplantı ya da birincilikle kazanılan bir sınav… Hepsinin ardında, etrafında zaman geçirdiğin, tüm bildiğini kağıtlarla üzerine serdiğin, dağınık ama her şeyi bulabildiğin bir masa mı var? Peki o Masaüstünde neler var? Defterler, kalemler, kağıtlar, dosyalar hatta belki de çay, kahve bardakları… İşte biz, tüm bunları bir arada bulabileceğin Masaüstü’nü senin için yarattık.
Sen sadece öğreneceklerine ve fikirlerine odaklan diye… Şimdi başarı zamanı… Çünkü aradığın her şey artık Masaüstü’nde…

Masaüstü’nün Hikayesi:

Türk Kağıt ve Karton Sektörü’nün öncülerinden Mopak olarak, çatımız altında kurduğumuz Masaüstü kırtasiye ürün yelpazemiz ile kırtasiye dünyasına yenilik kazandırıyoruz. İş ve okul hayatının her alanında ihtiyaç duyulabilecek ürünler doğrultusunda hayata renk ve farklık katan, muzip ve eğlenceli isimlerden oluşan Masaüstü serimiz ile sizleri buluşturuyoruz. Gün içerisindeki yoğunlukta veya ders çalışma anlarında yüzleri güldürecek, iş ve okul hayatının stresine tebessüm katacak, eğlenceli bir isimlendirme çalışması hazırladık. “Masaüstü Muzip Kırtasiye” adını verdiğimiz bu yeni kırtasiye ürünleri grubu silgiden fosforlu kaleme, yapışkan not kağıdından delgeçe kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Masaüstü Kırtasiye olarak tüm ürünlerimizde ürün güvenliğinin ve kalitenin önemini ilke olarak benimsiyor, tüm uygunluk sertifikalarımız ile hizmet veriyoruz. Masaüstü kırtasiye ürünlerini, 2016 yılının Nisan ayından bu yana tüm seçkin kırtasiyelerde bulabilirsiniz.

Güldürürken Düşündüren Bir Masaüstü…

“Masaüstü”, tasarladığı ve herbirini birbirinden eğlenceli isimlerle adlandırdığı bu yeni ürünleri ile; stres dolu günlük yaşam koşuşturmacasına neşe katıyor. Her bir ürün, adının altında yatan muzip anlam ile hem güldürüyor hem düşündürüyor. Kırtasiye denilince ilk akla gelen tüm araç/gereçleri bünyesinde barındıran Masaüstü Kırtasiye ürünleri ailesi; tasarımları, kullanım kolaylığı, muzip ve eğlenceli isimleriyle yenilikçi anlayışını ortaya koyuyor.

Güven Veren Masaüstü…

Masaüstü Kırtasiye çatı markası altındaki tüm ürünlerinde ürün güvenliği ve kalite yönetimini ilke olarak benimsiyor. Masaüstü, tümü uygunluk sertifikalı olan ürünleri ile hizmet veriyor. Masaüstü Kırtasiye, geniş ürün yelpazesi ile kırtasiye sektöründeki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Örnek Uygunluk Sertifikaları...

Kategoriler
Çocuk

Rengarenk dünyalara yolculuk…

Ürünleri İncele
Genç

Kırtasiyenin eğlenceli hali…

Ürünleri İncele
Profesyonel

İş hayatının stresine tebessüm katanlar…

Ürünleri İncele